Imperium Nieruchomości

Dla właścicieli

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Sprawnie i bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez ten proces. Postaramy znaleźć dla Ciebie kontrahenta. Dzięki nam unikniesz problemów podczas przygotowań, jak i samej transakcji. Naszą współpracę zwieńczy udana transakcja najmu lub sprzedaży. Działamy? Zadzwoń bądź wypełnij formularz dostępny w zakładce kontakt – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Daj nam znać, że planujesz sprzedaż bądź wynajęcie nieruchomości.

Krok pierwszy
Oględziny

Oglądamy nieruchomość

Naszą wpółpracę rozpoczniemy od oględzin nieruchomości. Przeprowadzimy mały wywiad dotyczący nieruchomości, zrobimy zdjęcia, pomożemy ustalić realną transakcyjną cenę nieruchomosci.

Krok drugi
Umowa

Podpisujemy umowę

Jeśli zaakceptujesz warunki przedstawione na oględzinach nieruchomości, po omówieniu i doprecyzowaniu szczegółów, przystępujemy do podpisania umowy dalszej współpracy.

Krok trzeci
Oferta

Opracowujemy ofertę

Mamy już dane o nieruchomości, mamy zdjęcia. Czas złożyć to wszystko w atrakcyjną całość. Do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie. Staramy się by oferta była konkrenta, przejrzysta i zachęcająca.

Krok czwarty
Promocja

Promujemy Twoją nieruchomość

Nawet najatrakcyjniejszym ogłoszeniem nikt się nie zainteresuje, jeśli do niego nie dotrze. Przyszedł czas na promocję. Przedstawiamy ofertę naszej wewnętrznej grupie klientów, umieszczamy ogłoszenie w naszym serwisie oraz wszystkich najwiekszych portalach z ogłoszeniami nieruchomosci, jak np. otodom, olx, itp. Prowadzimy intensywne działania marketingowe promujące Twoją nieruchomość.

Krok piąty
Umowa

Dopełniamy formalności

Znaleźliśmy nabywcę. Zadbamy teraz o prawidłową i bezpieczną sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Wyręczymy Cię we wszystkich najważniejszych formalnościach transakcji. Zorganizujemy podpisanie umowy przedwstępnej, zajmiemy się dokumentami kredytowymi czy organizacją aktu notarialnego. Pomożemy w wycenie nieruchomości do kredytu oraz w negocjacjach kosztów aktu notarialnego.

Krok szósty
Klucz

"Pod klucz"

Nie zostawimy Was samych po akcie notarialnym. Będziemy obecni przy najważniejszym momencie transakcji - przekazaniu kluczy. Pomożemy w formalnościach związanych z protokołami rozliczenia mediów. Pomagamy we wszystkich formalnościach, od samego początku, do samego końca.

Krok siódmy